Dziś jest środa, 16.10.2019, imieniny Gawła, Florentyny
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Bal 2019

Bal 2019

Miło szaleć, kiedy czas po temu pisał Jan Kochanowski, w tym roku w murach naszej szkoły 8 czerwca odbył się bal, nietypowy i jedyny w swoim rodzaju. Naukę kończyli, bowiem uczniowie klas III Gimnazjum im. Jana Pawła II i kl. VIII Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie. Dzięki zaangażowaniu rodziców, dyrekcji szkoły i wychowawców udało się zorganizować doskonałe warunki do zabawy. Pyszne jedzenie, świetna muzyka i co najważniejsze młodzież, która świetnie się bawiła. Tak można byłoby w skrócie opisać ten bal.

Swoją obecnością bal uświetnili zaproszeni goście: p. Ireneusz Augustyniak – Wójt Gminy Malanów, p. Karol Półciennik – Przewodniczący Rady Gminy, p. Janusz Frątczak i Robert Kowalski – Przewodniczący Rady Rodziców byłego gimnazjum i obecnej szkoły podstawowej, ks. Marcin Zaworski – wikary naszej parafii, a także przedstawiciele grona pedagogicznego.