Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Charytatywny Turniej piłki nożnej "Podaruj oddech"

Charytatywny Turniej piłki nożnej "Podaruj oddech"

Charytatywny Turniej piłki nożnej "Podaruj oddech"

Jeśli lubisz piłkę nożną i przy okazji nie jest Ci obojętny los drugiego człowieka, to mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Malanowie wraz z 12.DSH „Iskry” zapraszają do wzięcia udziału

w TURNIEJU CHARYTATYWNYM PIŁKI NOŻNEJ – PODARUJ ODDECH

Czekamy na zgłoszenia drużyn piłkarskich, które oprócz chęci współzawodnictwa chcą pomóc Wiktorowi. Uczniowi naszej szkoły, który od urodzenia walczy z poważną chorobą - Zespołem Ośrodkowej Hipowentylacji (Klątwa Ondyny).

 Wiktor próbuje żyć normalnie. Od września jest uczniem kl.Ib Szkoły Podstawowej w Malanowie. Jego Mama czuwa przy nim nieustannie, całodobowo od 7 lat. Jest szansa, aby Wiktor żył bez respiratora. Umożliwiłaby to skomplikowana operacja wszczepienia stymulatora przepony, która jest bardzo kosztowna i niestety nierefundowana (ok. 400 000zł).

 Nie stój obojętnie – organizuj drużynę, zbieraj na wpisowe i graj!!!

Turniej skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Malanów. Rozgrywki odbędą się 23 marca w Hali Sportowej w Malanowie. Drużyny będą rywalizować w dwóch   kategoriach wiekowych: klasy IVSP – VISP, VIISP– III gimnazjum.

Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego.
Zachęcamy do kibicowania i wsparcia szlachetnego celu.

                                                                 SAMORZĄD UCZNIOWSKI


Pozostałe aktualności