Dziś jest piątek, 20.07.2018, imieniny Czesława, Hieronima
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w budynku przy ulicy Parkowej, odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Apel, przygotowany przez uczniów klas drugich miał miejsce podczas lekcji wychowawczej. Na uroczystość przybyli m.in. wójt Gminy Malanów Pan Sławomir Prentczyński, emerytowani nauczyciele: Panie: Maria But, Renata Rasińska i Pan Paweł Gruszczyński, ks. Prałat Stanisław Płaszczyk oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Robert Kowalski.
Koledzy i koleżanki poprzez wiersze i piosenki  dziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom za ich wkład w  naszą edukację. Najzabawniejszym momentem uroczystości była scenka, w której  grupka uczniów opowiadała rymowane wierszyki, żarty i różne śmieszne kwestie. To było bardzo pomysłowe.
Na koniec przedstawienia  przekazano pamiątkowe róże wszystkim tym, bez których życie w naszej szkole byłoby bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Zaś na sam koniec, zabrali głos goście. Nie brakowało kwiatów, podziękowań, życzeń pomyślności  w dalszej pracy, jak i w życiu osobistym.
Jako członek Samorządu Uczniowskiego, w imieniu całego samorządu i wszystkich uczniów naszej szkoły, składam najszczersze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom. Życzę  szczęścia w życiu osobistym, jak i w pracy na rzecz naszej szkoły. Pragniemy, abyście Wy, nasi najlepsi i najukochańsi nauczyciele oraz pracownicy, robili to co kochacie, żebyście wkładali całe swoje serce w swoją pracę, a my Was nie zawiedziemy! Mógłbym się rozpisać, ale na zakończenie powiem tyle... Dziękujemy bardzo!!

Kacper Koszela III D