Dziś jest środa, 12.12.2018, imieniny Aleksandra, Adelajdy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Gimnazjaliści poszerzają wiedzę o Obronie Cywilnej

Gimnazjaliści poszerzają wiedzę o Obronie Cywilnej

Gimnazjaliści poszerzają wiedzę o Obronie Cywilnej

W ramach projektu „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń” oraz otwartych lekcji Edukacji dla Bezpieczeństwa, by lepiej zgłębić wiedzę z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa ludności uczniowie klas trzecich zaprosili Panią Marzenę Przybylak – kierownika do spraw zarządzania kryzysowego w gminie Malanów.  Tematem lekcji – zajęć był problem: Zadania Obrony cywilnej i Ochrona Ludności.
Pytania uczniów dotyczyły gównie zarządzania i stanu przygotowań gminy na wypadek klęski i katastrofy w naszym otoczeniu.
Pani Kierownik uspokoiła nas mówiąc, iż: ”nasza gmina jest przygotowana na każde zagrożenie, opracowany jest szczegółowy plan działania dla każdej sytuacji kryzysowej. Spotkanie przebiegło w twórczej i jednocześnie bardzo przyjaznej i atmosferze.
Dziękujemy Pani Marzenie Przybylak za współpracę.
                                        Marzena Osińska - koordynator projektu Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń.


Pozostałe aktualności