Dziś jest sobota, 22.09.2018, imieniny Maurycego, Tomasza
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Gimnazjum przygotowuje się do wizyty przyjaciół z Tulczyna

Gimnazjum przygotowuje się do wizyty przyjaciół z Tulczyna

W dniach 22 - 30 października 2014 Gimnazjum w Malanowie odwiedzi grupa młodzieży i opiekunów z Ukrainy.  Uczniowie zaprzyjaźnionych szkół: Gimnazjum w Malanowie i Szkoły Nr 1 w Tulczynie oraz członkowie stowarzyszeń: Nadzieja w Malanowie i Dom Polski w Tulczynie będą mieli okazję spotkać się w Polsce już po raz siódmy. Wizyta Ukraińców organizowana jest przez Gimnazjum w Malanowie w ramach projektu Stowarzyszenia Nadzieja Młodzież zaprasza mieszkańców powiatu tureckiego na festiwal kultury ukraińskiej, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie.
   Społeczność szkolna, a szczególnie ci uczniowie i rodzice, którzy będą gościć w swoich domach dziecko z Tulczyna,z niecierpliwością oczekują środowego wieczoru, wtedy właśnie dotrze do nas delegacja z Tulczyna.