Dziś jest piątek, 20.07.2018, imieniny Czesława, Hieronima
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Konkurs plastyczny "Fundusze Europejskie zmieniają Gminę Malanów"

Konkurs plastyczny "Fundusze Europejskie zmieniają Gminę Malanów"

Zachęcamy uczniów gimnazjum do udziału w konkursie plastycznym organizowanym w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Gminie Malanów.

W konkursie wezmą udział prace plastyczne w dowolnym formacie, wykonane dowolną techniką: (malarstwo, collage, rysunek, grafika, techniki mieszane).
Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę plastyczną.
Zbiorowe prace nie będą zakwalifikowane do konkursu.

Prace plastyczne należy składać w Szkole Podstawowej w Malanowie ul. Parkowa 29 u Pana Jacka Stasinczuka wraz z opisem na odwrocie:

• imię i nazwisko,
  • klasa,
  • wiek uczestnika.

Prace powinny być dostarczone do 10.05.2018r.

Wyboru najlepszych prac dokonają wszyscy uczestnicy spotkania "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" w dniu 11.05.2018 w godzinach 16:00-17:00 w Szkole Podstawowej w Malanowie na ul. szkolnej 14. Bezpośrednio po zakończeniu głosowanie Jury ogłosi wyniki i zostaną wreczone nagrody.

Szczegóły w Regulaminie