Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Mamy nowy Samorząd Uczniowski

Mamy nowy Samorząd Uczniowski

Mamy nowy Samorząd Uczniowski

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Malanowie wyłonili swoich przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowali kandydaci z prawie wszystkich klas. Największym zaufaniem młodzież obdarzyła Nikolę Kulawiecką z klasy IIb, Kacpra Koszelę z klasy IIId oraz Dawida Czerniaka również z klasy IIId. Nowo wybrany samorząd stawia sobie wysokie wymagania. Życzymy powodzenia i realizacji zamierzonych celów.

                                                  Opiekunki Samorządu: Ewelina Kulec i Aldona Kapusta


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności