Dziś jest środa, 12.12.2018, imieniny Aleksandra, Adelajdy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Monika o pożarnictwie wie najwięcej

Monika o pożarnictwie wie najwięcej

Monika o pożarnictwie wie najwięcej

W sobotę 17 marca w hali sportowej w Dobrej spotkały się osoby, żywo zainteresowane tematyką pożarnictwa. Odbyły się tam XX Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Celem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie: ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Organizatorzy Turnieju to: Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Powiatu Tureckiego, Oddział Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Dobrej i Komisja ds. Młodzieży ZOP ZOSP RP w Turku.

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Monika Przybył z klasy IIIC gimnazjum. Monika będzie reprezentować powiat turecki etapie wojewódzkim. Gratulujemy!

                                   JS


Pozostałe aktualności