Dziś jest czwartek, 15.11.2018, imieniny Alberta, Leopolda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » My też wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

My też wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

My też wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

     Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w tym roku po hasłem „Mierzymy wysoko”, zagrała w Malanowie już po raz 24.
    Tradycyjnie w programie tegorocznego koncertu zaprezentowała się młodzież z naszego gimnazjum. Swoje talenty wokalne w wesołych i rytmicznych piosenkach przedstawili soliści: Kinga Augustyniak, Weronika Mielcarek, Jakub Białas i absolwentka Karolina Koralewska. Duże zainteresowanie publiczności wzbudziły dziewczęta z grupy tanecznej. Wykonały taniec współczesny o bardzo trudnej choreografii, z elementami baletu, w którym szczególny nacisk położyły na ukazanie emocji. Poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju opowieści przedstawiły ciekawą historię i zachwyciły zgromadzoną na sali widownię.

                                                                                                 Katarzyna Tomczyk


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności