Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Obejrzeliśmy musical „Les Miserables”

Obejrzeliśmy musical „Les Miserables”

Obejrzeliśmy musical „Les Miserables”

W czwartek 11. stycznia 44-osobową grupą uczniów z klas gimnazjalnych uczestniczyliśmy  w spektaklu ”Les Miserables” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Widowisko zostało oparte na motywach powieści „Nędznicy” Wiktora Hugo. Z zapartym tchem śledziliśmy, na tle burzliwej historii Francji pierwszej połowy XIX wieku, losy byłego galernika Jeana Valjeana i dzieje miłości Cosette i Mariusa. Zachwyciło nas wszystko. Kreacje aktorskie, wykonanie utworów muzycznych, znakomita orkiestra i niesamowicie efektowna scenografia.

Trudno wyrazić słowami emocje, które towarzyszyły nam podczas oglądaniu musicalu. Proponujemy więc wybrać się do teatru i samemu doświadczyć tych niezapomnianych wrażeń.

                                 Krystyna Nykiel


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności