Dziś jest środa, 12.12.2018, imieniny Aleksandra, Adelajdy
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Rekord ustanowiony!

Rekord ustanowiony!

28 września 2018r. grupa uczennic z klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Malanowie, brała udział w biciu rekordu Polski w lekcji aerobiku. Wydarzenie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie Kopernik Plus w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2018, a wzięły w nim udział dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całego powiatu tureckiego. Wspólne ćwiczenia prowadziła fenomenalna Agnieszka Matczak - absolwentka Gimnazjum nr 2 w Turku i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, cheerleaderka „Lecha” Poznań, instruktorka fitness. W sumie ćwiczących na Stadionie 1000-lecia w Turku było 2027. Rekord został ustanowiony, a uczestnicy imprezy świetnie się bawili.

M.O.