Dziś jest środa, 18.10.2017, imieniny Juliana, Łukasza
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Rozpoczynamy realizację projektu „Kompleksowe wsparcie kompetencji kluczowych uczniów gimnazjów w powiecie tureckim”

Od października uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Malanowie mogą korzystać z szerokiego wachlarza dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

Projekt „Kompleksowe wsparcie kompetencji kluczowych uczniów gimnazjów w powiecie tureckim” wdrażany przez Turecką Izbę Gospodarczą realizowany będzie do 30 listopada 2019 r. w ramach Wielkopolskiego Regionalny Program Operacyjnego.  Zajęcia w ramach projektu prowadzone będą od października 2017 r. Uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności w czasie kół zainteresowań, projektów, warsztatów i laboratoriów. Organizowane będą także zajęcia wyrównawcze. Szczególnie duży blok zajęć będzie przeznaczony na doradztwo zawodowe oraz zajęcia dla dzieci ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi, np: zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, logopedia, zajęcia rewalidacyjne, socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne.

Ewa Kowalska