Dziś jest poniedziałek, 22.10.2018, imieniny Halki, Kordiana
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Słodkie pomaganie

Słodkie pomaganie

W okresie przedświątecznym Szkolne Koło Caritas klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Malanowie zorganizowało charytatywny kiermasz słodkości. W ten sposób chcieliśmy pomóc naszemu koledze Wiktorowi, który zmaga się z rzadką chorobą - Zespołem Ośrodkowej Hipowentylacji (Klątwa Ondyny). Postanowiliśmy wspomóc finansowo leczenie naszego kolegi. Od samego rana uczniowie bardzo zaangażowali się przynosząc różne ciasta i babeczki, które później można było zakupić na świetlicy. Dziękujemy państwu Kubackim i państwu Ogrodowczykom za włączenie się w akcję i przekazanie słodkości na kiermasz. Wszystko wyglądało smakowicie. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele z przyjemnością kosztowali kolejnych wypieków. Słodkie pomaganie sprawiło nam wiele radości. Zebraliśmy 510 złotych, które 11.04 zostały przekazane Wiktorowi i jego rodzicom. Dziękujemy wszystkim za okazaną dobroć serca i zaangażowanie się w naszą akcję.

Nikola Harasna