Dziś jest piątek, 20.07.2018, imieniny Czesława, Hieronima
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Sukcesy w Olimpiadzie Informatycznej

Sukcesy w Olimpiadzie Informatycznej

W poniedziałek 14 maja 2018 r. odbyła się " III Powiatowa Olimpiada Wiedzy Informatycznej" zorganizowana przez ZST im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku. W konkursie wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych. Każda szkoła mogła wytypować pięciu uczestników. Szkołę Podstawową w Malanowie reprezentowali: Szymon Płóciennik - III b, Eryk Klimek - III c, Łukasz Janicki - III d, Jakub Marek - III d i Szymon Pawlak - III d. W tym roku nasi uczniowie również nie zawiedli zdobywając czołowe miejsca: II miejsce - Eryk Klimek i III - Łukasz Janicki. Uczniowie otrzymali dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy uczniom wysokich wyników, życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Elżbieta Wilczyńska