Dziś jest poniedziałek, 22.10.2018, imieniny Halki, Kordiana
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Trening przed egzaminem

Trening przed egzaminem

Uczniowie klas trzecich gimnazjum w najbliższych dniach trenują procedury egzaminu gimnazjalnego oraz sprawdzą swoją wiedzę w zakresie przedmiotów egzaminacyjnych:

• poniedziałek 5.02.2018 - historia i wiedza o społeczeństwie po przerwie język polski,
  • wtorek 6.02.2018 - biologia, chemia, fizyka, geografia po przerwie matematyka,
  • środa 7.02.2018 - język angielski/niemiecki poziom podstawowy, po przerwie poziom rozszerzony.

Razem z nimi uczniowie klas II sprawdzą swoje dotychczasowe wiadomości z zakresu przedmiotów matematyczno przyrodniczych i języków obcych:

• poniedziałek 5.02.2018 biologia, chemia, fizyka, geografia po przerwie matematyka,
  • wtorek 6.02.2018 - język angielski poziom podstawowy, po przerwie poziom rozszerzony.