Dziś jest środa, 12.12.2018, imieniny Aleksandra, Adelajdy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Uczniowie klas III w Warszawie

Uczniowie klas III w Warszawie

Uczniowie klas III w Warszawie

Dnia 13.11.2017r. odbyła się wycieczka do Warszawy, stolicy naszego kraju. Pierwszym punktem naszego planu było zwiedzenie PGE Narodowego w Warszawie. Jest to jedna z ciekawszych atrakcji Warszawy.
Następnie nasz pan przewodnik zaproponował nam przejazd metrem, było to niesamowite przeżycie. Ostatnim punktem naszej wycieczki było Muzeum Powstania Warszawskiego upamiętniające walkę i bohaterskie czyny naszych rodaków podczas powstania warszawskiego. Znajdowało się tam wiele ciekawych eksponatów i cały zasób informacji z tamtego czasu. Każdy Polak powinien zwiedzić to muzeum, gdyż jest tego warte.

                      Oliwia Kaźmierczak, kl. IIIb


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności