Dziś jest czwartek, 15.11.2018, imieniny Alberta, Leopolda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » W trosce o zdowie gimnazjalistów

W trosce o zdowie gimnazjalistów

W trosce o zdowie gimnazjalistów

"Chcesz być zdrowy, młody, nie stroń nigdy od wody."
                                   Andrzej Czesław Klimuszko

Wychodząc naprzeciw inicjatywie zgłoszonej przez Samorząd Uczniowski w grudniu zamontowana została fontanna wody pitnej. Woda jest przebadana przez certyfikowane laboratorium, spełnia wszystkie normy, jest smaczna i posiada pozytywną ocenę SANEPID-u. Życzę smacznego!

Uczniowie gimnazjum widzieli również potrzebę, aby w okresie zimowym dostępna była ciepła herbata. W realizację tego pomysłu włączyła się Rada Rodziców, która finansuje przedsięwzięcie i już od poniedziałku 11 stycznia, w stołówce szkolnej, podczas przerw wydawana jest herbata dla uczniów. Jest to dobry czas na drugie śniadanie. Na zdrowie!

                                                         Dyrektor szkoły
                                                          Krystyna Sobczak

 


Pozostałe aktualności