Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe rozpoczęte

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe rozpoczęte

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe rozpoczęte

      16 października o godz. 13:00 rozpoczęły się eliminacje, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W tym roku szkolnym jako pierwszy wystartował konkurs fizyczny. Dwoje uczniów naszej szkoły: Karolina Pakuła i Sebastian Matysiak wzięło udział w etapie szkolnym. Do etapu rejonowego z wysokim wynikiem zakwalifikowała się Karolina Pakuła.
     Następnego dnia odbył się konkurs chemiczny, w którym wzięli udział następujący uczniowie: Monika Błaszczak, Olga Dzwoniarek, Wiktoria Janiak, Sandra Kędzia, Adam Krzeszewski, Karolina Pakuła, Paulina Perlińska, Marita Płóciennik, Weronika Wojtczak i Milena Zięba. Na etapie rejonowym naszą szkolę będą reprezentować: Karolina Pakuła, Olga Dzwoniarek, Adam Krzeszewski, Sandra Kędzia.
       Wszyscy uczestnicy zasługują na uznanie, ponieważ podjęli trud przygotowania się do eliminacji.
       Uczniom, którzy osiągnęli wyniki uprawniające do udziału w następnych etapach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                                                                   M. Pękacz


Pozostałe aktualności