Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2014/2015

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2014/2015

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2014/2015

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego, tak jak w poprzednich latach, również w tym roku wzbudziły ogromne emocje. Kandydaci prześcigali się w pomysłach na kampanię  wyborczą i prezentację własnej osoby, przedstawiali  atrakcyjne dla uczniów programy. Najbardziej przekonująca okazała się Marita Płóciennik z kl. III c. To na nią swoje głosy oddała duża część uczniów, wystarczające poparcie otrzymali też Artur Spławski z kl. III b i Anna Chojnacka z kl. III e. Życzymy powodzenia w pracy.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności