Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Zdecydował bilans bramek

Zdecydował bilans bramek

Zdecydował bilans bramek

W środę 15 października, tuż po dniu wolnym od zajęć szkolnych odbył się turniej halowej piłki nożnej w ramach eliminacji do finału mistrzostw Powiatu Tureckiego Gimnazjów w halowej piłce nożnej. Spośród wszystkich zgłoszonych drużyn do zawodów wybrano czterech gospodarzy eliminacji.
Ponownie w tym roku Gimnazjum w Malanowie zostało gospodarzem jednego turnieju. W naszej grupie zagrali również reprezentanci Gimnazjum z Grzymiszewa oraz Gimnazjum z Tuliszkowa. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym 2 x 10 minut . Wyniki poszczególnych konfrontacji wyglądały następująco:

Gimnazjum w Malanowie- Gimnazjum w Grzymiszewie 4:1

Gimnazjum w Grzymiszewie – Gimnazjum w Tuliszkowie 0:5

Gimnazjum w Malanowie – Gimnazjum w Tuliszkowie 2:2

Zwycięzcą grupy,a jednocześnie prawo udziału w finale uzyskali zawodnicy z Tuliszkowa, którzy wyprzedzili reprezentantów z Malanowa lepszym bilansem strzelonych bramek.
Serdecznie dziękujemy panu Łukaszowi Jasiakowi – pracownikowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie, który pełnił rolę sędziego w turnieju.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności