Dziś jest czwartek, 15.11.2018, imieniny Alberta, Leopolda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Zebranie Rodziców

Zebranie Rodziców

Zebranie Rodziców

     Zapraszamy Rodziców do Gimnazjum im. Jana Pawła II w Malanowie w dniu 3 lutego w godz. 16:00 - 17:30.
     W tym czasie zaplanowaliśmy dla Państwa interesujące spotkanie z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Turku na temat: "Aktualna oraz prognozowana sytuacja i zapotrzebowanie na rynku pracy w rejonie". Dla zainteresowanych będzie możliwość indywidualnych konsultacji z psychologiem i pedagogiem. Wychowawcy omówią postępy w nauce i zachowaniu uczniów oraz bieżące sprawy klas. Po wywiadówce o godz. 17:30 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

 

  • 16:00-16:40 spotkanie z pracowniami PUP w Turku
  • 16:40-17:30 wywiadówka w klasach
  • 17:30 - 19:00 zebranie Rady Rodziców i przygotowanie paczek na zabawę choinkową.

                                             Krystyna Sobczak

 


Pozostałe aktualności