Dziś jest czwartek, 27.04.2017, imieniny Teofila, Zyty
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Życzenia dla uczniów klas trzecich

Życzenia dla uczniów klas trzecich

Drodzy uczniowie
klas trzecich!

Przed  Wami niezwykle ważny moment.
W kolejne dni: 19, 20 i 21 kwietnia przystąpicie do egzaminu gimnazjalnego, składającego się z trzech części: humanistycznej, matematyczno – przyrodniczej i językowej. Sprawdzi on zdobytą wiedzę i umiejętności opanowane  przez Was w czasie nauki w gimnazjum aż z 9 przedmiotów. Od jego wyników w dużej mierze zależeć będzie wybór następnej szkoły.
Z tej okazji życzymy Wam, pięknych tematów z języka polskiego, łatwych zadań z matematyki i umysłu pełnego wiedzy z pozostałych przedmiotów.
Wierzymy, że przy ugruntowanej wiedzy, dobrej koncentracji i pozytywnym nastawieniu zdacie ten egzamin na górnej granicy Waszych możliwości.  Powodzenia!
                                              Dyrekcja i Rada Pedagogiczna  Gimnazjum