Dziś jest czwartek, 15.11.2018, imieniny Alberta, Leopolda
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Życzenia przezd feriami zimowymi

Życzenia przezd feriami zimowymi

18 stycznia w naszym województwie rozpoczynają się wyczekiwane przez młodzież ferie zimowe.
Z tej okazji pragnę złożyć wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzenia dobrych, beztroskich, a przede wszystkim bezpiecznych ferii.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo, życzę, abyście czas ferii wykorzystali na odpoczynek, rozwijanie swoich pasji, oraz poznawanie nowych miejsc. Wierzę, że po zasłużonym odpoczynku wrócicie do szkoły pełni nowych sił, niezapomnianych wrażeń, pomysłów i entuzjazmu.

Krystyna Sobczak

Z tej okazji Rzecznik Praw Dziecka skierował do dzieci i młodzieży List związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi.