Dziś jest piątek, 29.09.2023, imieniny Michała, Michaliny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie do 2019 r. » Aktualności » JESIENNY PORANEK PROFILAKTYCZNY W NASZEJ SZKOLE

JESIENNY PORANEK PROFILAKTYCZNY W NASZEJ SZKOLE

1

Dnia 22 listopada 2018r., już po raz kolejny w naszej szkole odbył się „Jesienny Poranek Profilaktyczny”. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy było Zdrowe Odżywianie, a przede wszystkim promowanie wśród uczniów zdrowego i aktywnego stylu życia. W związku z tym początek imprezy otworzył międzyklasowy konkurs na zdrowe przekąski, podczas którego wszyscy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i przedstawili bardzo ciekawe propozycje zdrowych przysmaków.Podczas imprezy mogliśmy także uzyskać wiele wskazówek na temat zdrowego stylu życia oglądając przygotowane przez uczniów klas III przedstawienie pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Punktem kulminacyjnym imprezy było podsumowanie szkolnych konkursów profilaktycznych oraz kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, którą podsumowała pani Alicja Maciejewska - Pełnomocnik Wójta ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności