Dziś jest sobota, 02.12.2023, imieniny Balbiny, Pauliny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie do 2019 r. » Aktualności » Nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

Nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

RtDzM28VN4i-B4sciLIoD7tncTdCfBtjFSXRLg1szWoPiUa1pSvsz8Ja8fJXqFWRQVhwQltkLQv7gBK6Xc7NLlSRoxBF7n8c4fGx7LOwXDenZJeTD3-OSmPDCP--5v79oBJlAeQ_vA=w1280-h852-no

            18 października 2018 r. Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyły nauczycielom nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.
             W tym roku z okazji Święta Edukacji Narodowej w uznaniu zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty otrzymały panie: Katarzyna Tomczyk i Elżbieta Wietrzyk.
            Pani Elżbieta Wietrzyk jest nauczycielką geografii, ponadto pracuje jako bibliotekarz szkolny. Od wielu lat przygotowuje uczniów do Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, na którym zdobywają oni najwyższe miejsca. Organizuje rajdy i wycieczki krajoznawcze, dba o krzewienie świadomości ekologicznej wśród uczniów naszej szkoły.
            Pani Katarzyna Tomczyk to nauczycielka wychowania fizycznego i muzyki. Jej uczniowie wielokrotnie zajmowali wysokie miejsca podczas różnych zawodów sportowych. Od wielu lat prowadzi chór szkolny i przygotowuje oprawę muzyczną wielu uroczystości szkolnych i środowiskowych.
            Gala wręczenia nagród odbyła się w największym zamku w Wielkopolsce - w Rydzynie. W trakcie uroczystości zaproszeni nauczyciele wysłuchali wykładu dr hab. Rafała Reczeka – dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu na temat: „Ojcowie Niepodległości” oraz zostali zapoznani z interesującą historią zamku, zaprezentowaną przez dyrektora zamku Zbigniewa Szukalskiego. Następnie wysłuchali koncertu pieśni patriotycznych zaprezentowanych przez Kapelę Zamku Rydzyńskiego. Dodatkową atrakcją było otwarcie wystawy „Polskie Eton – szkoła charakterów” oraz zwiedzanie wybranych zamkowych komnat.
           Nagrodzonym paniom gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy za pełną zaangażowania pracę na rzecz naszych uczniów.

 

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności