Dziś jest środa, 28.07.2021, imieniny Aidy, Innocentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie do 2019 r. » Aktualności » Przygotowania do Dnia Patrona oddziałów gimnazjalnych

Przygotowania do Dnia Patrona oddziałów gimnazjalnych

k6

    W przygotowania Dnia Patrona oddziałów gimnazjalnych włączyło się bardzo wiele osób; byli to uczniowie nauczyciele oraz rodzice. Oryginalny program artystyczny pod hasłem „A przecież nie cały umieram, to co we mnie niezniszczalne trwa!” powstał dzięki zaangażowaniu większości gimnazjalistów i ich wychowawców.
   Nad scaleniem prezentacji przygotowywanych przez młodzież ze wszystkich klas czuwała p. Jolanta Piekarczyk, a oprawę muzyczną przygotowała p. Katarzyna Tomczyk z chórem szkolnym. Podobnie jak w latach ubiegłych w przeddzień Dnia Patrona rodzice pod kierunkiem Pani Bożeny Palpuchowskiej z Konińskiego Banku Żywności wypiekali kremówki, a w dzień uroczystości zorganizowali słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.
  Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznego święta patrona oddziałów gimnazjalnych. Szczególne podziękowania składamy nauczycielom: Jolancie Piekarczyk, Katarzynie Tomczyk, Rafałowi Białasowi, Wychowawcom, pani Bożenie Palpuchowskiej oraz Rodzicom:  Beacie i Robertowi Kowalskim, Irenie Pawlak, Dorocie Werner, Iwonie Borowskiej, Ewie Nowak, Wandzie Marek, Lidii Płóciennik, Anecie Stawickiej, Katarzynie Pietrzak, Honoracie Pyzik i Katarzynie Łopacińskiej.

                                             Dyrekcja


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności