Dziś jest środa, 28.07.2021, imieniny Aidy, Innocentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie do 2019 r. » Aktualności » Sukcesy w Olimpiadzie Informatycznej

Sukcesy w Olimpiadzie Informatycznej

DSC_0035

 

W poniedziałek 14 maja 2018 r. odbyła się " III Powiatowa Olimpiada Wiedzy Informatycznej" zorganizowana przez ZST im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku. W konkursie wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych. Każda szkoła mogła wytypować pięciu uczestników. Szkołę Podstawową w Malanowie reprezentowali: Szymon Płóciennik - III b, Eryk Klimek - III c, Łukasz Janicki - III d, Jakub Marek - III d i Szymon Pawlak - III d. W tym roku nasi uczniowie również nie zawiedli zdobywając czołowe miejsca: II miejsce - Eryk Klimek i III - Łukasz Janicki. Uczniowie otrzymali dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy uczniom wysokich wyników, życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

                                                                                                 Elżbieta Wilczyńska

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności